Piesardzīgās pokera spēles stratēģijas

Pokers ir spēle, kur ļoti daudz nosaka tas, kā katrs spēlētājs izvēlas pieiet spēles gaitai. Kamēr spēlētājs īsti nevar ietekmēt to, kādas kārtis viņš saņem, spēlētājam ir visas iespējas izlemt, ko ar šīm kārtīm iesākt. Tas padara pokeru par īstu prasmju spēli, jo, lai gan kārtis tiek saņemtas pēc veiksmes, tomēr tas vēl pilnīgi nenosaka spēlētāja rezultātu pokera spēles beigās.

Pokeru var spēlēt piesardzīgi. Tas nozīmē, ka visas spēles gaitā spēlētājs apsver savas sākotnējās kārtis un izlemj, vai piedalīties spēlē ir riskētās likmes vērts. Kopumā, nav labas universālās piesardzīgās vai agresīvās stratēģijas. Katra spēle ir citādāka un tai var pieiet ar individuāli stratēģiju.

 

Viena no populārākajām piesardzīgajām pokera stratēģijām ir spēlēt tikai tās partijas, kurās sākotnēji izdalītās pokera kārtis liecina par labu iespēju iegūt kādu labu kombināciju. Piemēram, ja sākotnēji izdalītās kārtis ir ar vienādu nominālu vai vienādu simbolu, jo tas dod iespēju vai nu savākt labas pāra kombinācijas vai “Flash” kombinācijas.. Labas iespējas savākt “Straight” ir tad, ja sākotnēji izdalītās kārtis ir secīgas pēc to nomināla. Uzzini vairāk šeit!

 

Stratēģija, kas prasīs vismaz sākotnējās likmes ieguldījumu ir sagaidīt, kad uz pokera galda ir pirmās 3 kombināciju veidojošās kārtis. Ja starp pirmajām 3 izdalītajām un 2 spēlētāja kārtīm jau neveidojas kombinācija, likmes nav jāpalielina un likmju palielināšanās gadījumā no spēles ir jāizstājas. Atsevišķi piesardzīgi pokera spēlētāji to dara arī tad, ja ir savākta kāda no zemās vērtības kombinācijām. Šāda stratēģija samazina iespēju, ka zaudēsit lielas likmes uz riskantām spēles partijām.

 

Vispiesardzīgākā stratēģija ir spēlēt tikai tad, kad pašam ir pārliecība par iespējamību savākt labu pokera kombināciju. Atsevišķās situācijās, kad spēle būs jau uzsākta, jūs redzēsiet, ka citu pokera spēlētāju rīcība liecina par to, ka viņiem jau ir labas kombinācijas. Pat ja jūsu rīcībā jau ir pāris, kāda cita spēlētāja agresīva likmju palielināšana varētu liecināt, ka viņš ir savācis jau kādu vērtīgāku kombināciju.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *