Kādus vēl laimestus iegūst online blekdžekā?

Blekdžeks un pokers varētu šķist divas ļoti dažādas kāršu spēles. Abas šīs kāršu spēles tiek piedāvātas tiešsaistes kazino, taču blekdžeks tiek piedāvāts uz ievērojami vairāk spēļu galdiem, kā pokers. Tiešsaistes blekdžeka spēles organizatori piedāvā likt likmes uz 3 pirmajām kārtīm, kas tiek izvilktas katras spēles sākumā. No šīm kārtīm kopā veidojot pokera kombinācijas, kas ir aprakstītas tālāk.

Blekdžeka papildlikmju pirmā daļa ir pāri. Spēlētājiem starp 2 no 3 kārtīm ir jāsavāc vienāda nomināla kārtis, piemēram, 2 no trīs blekdžeka kārtīm ir jābūt kāraviem. Pastāv 3 pāru veidi:

  • perfekts pāris, izmaksa 25 pret 1
  • krāsainais pāris, izmaksa 12 pret 1
  • jauktais pāris , izmaksa 6 pret 1

 

Atšķirībā no pokera, pāros blekdžekā ir svarīgas tā krāsas un simboli. Perfektais pāris sastāv no 2 pilnīgi vienādām kārtīm. Krāsainais pāris sastāv no 2 vienādām krāsām, bet jauktais pāris sastāv no 2 vienāda nomināla kārtīm. Uzzini vairāk te!

 

Sarežģītāka kļūst otrā blekdžeka papildlikmju daļa, kas arī ir saistīta ar pokera kombinācijām. Šīs kāršu kombinācijas, izņemot Three Of a Kind, pokerā parasti sastāv no 5 kārtīm. Taču ņemot vērā ierobežoto izdalīto kāršu skaitu, blekdžeka papildlikmēs šīs kombinācijas sastāv no 3 kārtīm. Kombinācijas ir sekojošās:

  • suited trips, izmaksa 100 pret 1
  • straight flush, izmaksa 40 pret 1
  • three of a kind, izmaksa 30 pret 1
  • straight, izmaksa 10 pret 1
  • flush, izmaksa 5 pret 1

 

Suited trips var iegūt, ja pirmajās trijās izdalītajās kārtīs ir 3 pilnīgi vienādas kārtis. Šeit ir vislielākā izmaksa un ir iespējams par ļoti mazu papildlikmi iegūt ļoti lielus laimestus. Straight flush sastāv no 3 dažādu nominālu kārtīm, kas ir ar vienādiem simboliem un ir sakārtojamas secīgi savā starpā. Three of a kind ir 3 dažādu simbolu un krāsu kārtis, kurām ir vienādi nomināli. Straight ir trīs kārtis, kas pēc saviem nomināliem ir secīgas, savukārt flush ir situācija, kad visas trīs kārtis ir ar vienādu simbolu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *